Youth EssentiA® Serisi

Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus

Vitamin STEP-UP SYSTEM™ serisinin beşinci ve son aşaması olan serum. İdeal düzeyde A, C ve E Vitaminleri ile güçlü antioksidanlar, peptitler ve klinik araştırmalar sonucu geliştirilmiş Juvinity™ ve Malt Secrets® içerir. Yüksek konsantrasyonlu ve çok özel içeriği ile yaşlanma belirtileriyle mücadele ederken cildi kalıcı olarak eşit bir renk tonuna, pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşturur.

Bilimsel araştırma sonuçlarına göre:

  • Environ’un A, C ve E vitaminlerinin yanı sıra serbest radikallerin zararlı etkileriyle mücadele ederek cildin genel görünümünü iyileştirdiği bilinen antioksidanlar içeren özel formülünü içerir.
  • A Vitamini, cildi normalleştirme etkisiyle bilinen ve cildin normal, sağlıklı ve iyi görünmesine yardımcı olan bir vitamindir.
  • C Vitamini, serbest radikal hasarının önlenmesine destek olan bir antioksidan olup yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.
  • E Vitamini, cildi nemlendirip yumuşatarak cilt görünümünün iyileştirilmesine destek olan mükemmel bir antioksidan ve nemlendiricidir.
  • Yaşlanma belirtilerini giderilmesi ve cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı güçlü peptit kombinasyonları içerir.
  • Klinik araştırmalar sonucu geliştirilmiş Juvinity™ ve Malt Secrets® içeriği ile yaşlanma belirtileriyle mücadele ederken ince çizgi ve kırışıklıkları gidererek cildi kalıcı olarak iyileştirir ve serbest radikallere karşı korur.

Intensive Serum 4 Plus, dinamik ürün ikilisi olan Youth EssentiA® C-Quence Serum 4 ve Antioxidant Defence Crème ile cilt hazır hale getirildikten sonra kullanılmaya başlanmalıdır.

  1. Tercih ettiğiniz Environ Cilt Bakım ürünleri ile cildinizi temizleyin ve tonik bakımını yapın.
  2. Intensive Serum 4 Plus ile Defence Crème’i bir arada uygulayın. (Environ kullanıcılarına Intensive Serum 4 Plus ürününden 2-3 şişe kullandıktan sonra Defence Crème Plus’ı kullanmalarını tavsiye eder.)
  3. Sabah ve akşamları kullanın.
  4. Intensive Serum 4 Plus ve Defence Crème Plus dinamik ürün ikilisi, Youth EssentiA® Vitamin STEP-UP SYSTEM™ Serisinin son adımıdır.

Slide Hydra-Intense Cleansing Lotion Slide Vita-Peptide Toner Slide Vita-Peptide Eye Gel Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 1
Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 2 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 3 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 4 Slide Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus Slide Antioxidant Defence Crème Slide Vita-Antioxidant Defence Crème Plus