Hakkımızda

Biz Kimiz?

Environ, gücünü bilim, güzellik ve bakımdan alan dünyaca ünlü ve sevilen bir Profesyonel Cilt Bakım markasıdır.

Cildin de bir hayatı olduğuna ve hayat boyu güzel ve sağlıklı bir görünüm için cildin “oksijeni” olan A Vitaminine ihtiyaç duyduğuna inanırız.

Gücümüz

A Vitaminin cilt bakım ürünlerinin formüllerine dahil edilmesi çığır açıcı bir gelişme oldu. Dünyanın önde gelen beş plastik cerrahından biri olarak gösterilen Dr. Des Fernandes; bu alanda öncülük ederek, 1980lerde A vitamini ve antioksidanları başarılı bir şekilde bir kozmetik ürününde ilk kullanan kişi olmuştur.

Environ’un Grup Başkanı ve Genel Müdürü Val Carstens kardeşine duyduğu güvenle, henüz fabrikayı kurmadan önce bu kremleri aile ve arkadaşlarına satmaya başlamıştır. Böylece bir hayalden doğan Environ Skin Care markası, bugün 70’den fazla ülkede 140’ın üzerinde ürünle küresel bir başarıya imza atmıştır.

Temel İçerik

A Vitamini, Dr. Des Fernandes 1990’da Environ’ u kurduğundan beri Environ Skin Care cilt bakım felsefesinin temel içeriği olmuştur. A Vitamini, cildin daha sağlıklı ve esnek bir görünüme kavuşması için her gün yenilenmesi gereken en önemli cilt besin maddelerindendir.

Antioksidan ve peptit gibi diğer önemli besin maddeleriyle beslenen formülü sayesinde cilt görünümünde belirgin ve uzun süreli düzelme sağlanır.

Yapılan araştırmalarla Environ serisine yeni ve çok daha etkili ürünler eklenmeye devam ediyor.

Dünyaca Onaylı

Marka olarak, ürünlerimizi hayatımızın en değerli insanlarına tavsiye edebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Bunu yapamıyor olsaydık, onları üretmezdik.

Environ, insanların yaşamında gerçek bir farklılık yaratacak ürünler tasarlamada bilimin gücünü kullanır. Üstün özellikli ürünleri sayesinde uluslararası arenada aldığı 100’ün üzerinde ödülle öne çıkan Environ markası, tüm Dünya’ da cilt bakım uzmanları, tıp dernekleri, güzellik uzmanları, estetik uzmanları ve film yıldızlarının en sevdiği marka olmayı başardı.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Environ, gücünü bilim, güzellik ve bakımdan alan dünyaca ünlü ve sevilen bir Profesyonel Cilt Bakım markasıdır.

Cildin de bir hayatı olduğuna ve hayat boyu iyi ve sağlıklı bir görünüm için cildin “oksijeni” olan A Vitaminine ihtiyaç duyduğuna inanırız.

Gücümüz

A Vitaminin cilt bakım ürünlerinin formüllerine dahil edilmesi çığır açıcı bir gelişme oldu. Dünyanın önde gelen beş plastik cerrahından biri arasında gösterilen Dr. Des Fernandes bu alanda öncülük ederek, 1980lerde A vitamini ve antioksidanları başarılı bir şekilde bir kozmetik ürününde kullanan ilk insan olmuştur.

Environ’un Grup Başkanı ve Genel Müdürü Val Carstens kardeşine duyduğu güvenle henüz fabrikayı kurmadan önce bu kremleri aile ve arkadaşlarına satmaya başlamıştır. Böylece bir hayalden doğan Environ Skin Care markası, bugün 70’den fazla ülkede 140’ın üzerinde ürünle küresel bir başarıya imza atmıştır.

Temel İçerik

A Vitamini, Dr. Des Fernandes 1990’da Environ’u kurduğundan beri Environ Skin Care cilt bakım felsefesinin temel içeriği olmuştur. A Vitamini, cildin daha sağlıklı ve esnek bir görünüme kavuşması için her gün yenilenmesi gereken önemli bir cilt besin maddesidir.

Antioksidan ve peptit gibi diğer önemli besin maddeleriyle beslenen formül sayesinde cilt görünümünde belirgin ve uzun süreli iyileşme sağlanır. Yapılan araştırmalarla Environ serisine yeni ve çok daha etkili ürünler eklenmeye devam ediyor.

Dünyaca Onaylı

Marka olarak ürünlerimizi hayatımızın en değerli insanlarına tavsiye edebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Bunu yapamıyor olsaydık, onları üretmezdik.

Environ, insanların yaşamında gerçek bir farklılık yaratacak ürünler tasarlamada bilimin gücünü kullanır. Üstün özellikli ürünleri sayesinde uluslararası arenada aldığı 100’ün üzerinde ödülle öne çıkan Environ markası, tüm dünyada cilt bakım uzmanları, tıp dernekleri, güzellik uzmanları, estetik uzmanları ve film yıldızlarının en sevdiği marka olmayı başardı.

A Vitamini

Environ’un cilt bakım felsefesinin ardında yatan temel içerik.

Vitamin STEP-UP SYSTEM™

Geliştirilmiş vitamin kompleksiyle cildi rahatlatmak üzere tasarlandı.