A Vitamini

A Vitaminin Önemi

Environ’un kurucusu ve bilim direktörü Dr. Des Fernandes’e göre: “Cilt yaşlanması güneş ışınlarının tetiklediği A vitamini eksikliğinin doğrudan bir sonucu. Bu eksikliği giderdiğimizde daha ışıltılı bir cilt görünümü elde etmek mümkün.”

Sağlıklı ve güzel bir cilt görünümüne dair her şey A vitaminiyle doğrudan ilişkilidir. Cildin sağlıklı olmasına yardımcı olduğu bilinen tek molekül olup yaşlanma karşıtı etki sunar.

A vitamini eksikliği pigmentasyon düzensizliklerine, güneş hasarına, erken yaşlanma ve cilt kanserine yol açabilir. Kadın ve erkeklerde en yaygın cilt sorunu güneş hasarı olup, güneşe uzun süre maruz kalmanın sonuçları son derece korkutucudur. Güneşin tetiklediği A vitamini eksikliğiyle savaşmak için hücrelerimizdeki A vitaminin her gün yenilememiz gerekir. Bu sürecin etkili olabilmesi içinse ciltteki A vitamini reseptörlerinin etkilerinin yerine konulmasına yardımcı olmamız gerekir.

Dr. Des , A vitaminin yaşam için ne denli önemli olduğunu biliyordu. Dolayısıyla A vitamini, Environ cilt bakım felsefesinin temel içeriği oldu. Daha esnek ve sağlıklı bir cilt için her gün yenilemesi gereken A vitamini, dünyanın ilk Vitamin STEP-UP SYSTEM™ prensibinin ortaya çıkmasına vesile oldu.

A Vitamini, cildi sağlıklı tutup yaşlanma etkileriyle mücadele ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış tek vitamindir. Yeterli düzeyde A Vitamini:

  • Cildin doğal nemlendirme faktörünü destekleyerek, cilde ışıltı verir
  • Cildin dış koruyucu katmanını güçlendirerek daha sıkı bir görünüme kavuşturur
  • Sağlıklı bir cilt görünümü için doğal protein üretimini destekler
  • Cildin bağışıklık sistemini destekleyerek pürüzlerin oluşumunu önler
  • Cilt kanseri riskini azaltılmasına yardımcı olarak güven verir

Bu muhteşem faydalara sahip sektör lideri Environ Vitamin STEP-UP SYSTEM™ ile cildiniz yeniden doğsun, yaşam boyu sağlıklı ve güzel görünsün.

A Vitamini

A Vitaminin Önemi

Environ’un kurucusu ve bilim direktörü Dr. Des Fernandes’e göre: “Cilt yaşlanması güneş ışınlarının tetiklediği A Vitamini eksikliğinin doğrudan bir sonucu. Bu eksikliği giderdiğimizde daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmek mümkün.”

Sağlıklı ve güzel bir cilt görünümüyle ilişkili her şey A vitaminiyle doğrudan ilişkilidir. Cildin sağlıklı olmasına yardımcı olduğu bilinen tek molekül olup yaşlanma karşıtı etki sunar.

A vitamini eksikliği pigmentasyon düzensizliklerine, güneş hasarına, yaşlanma ve cilt kanserine yol açabilir. Kadın ve erkeklerde en yaygın cilt sorunu güneş hasarı olup, güneşe uzun süre maruz kalmanın sonuçları son derece vahimdir. Güneşin tetiklediği A vitamini eksikliğiyle savaşmak için hücrelerimizdeki A vitaminin her gün yenilememiz gerekir. Bu sürecin etkili olabilmesi içinse ciltteki A Vitamini reseptörlerinin etkilerinin yerine konulmasına yardımcı olmamız gerekir.

Dr. Des A vitaminin yaşam için ne denli önemli olduğunu biliyordu. Dolayısıyla bu vitamin, Environ cilt bakım felsefesinin temel içeriği oldu. Daha esnek ve sağlıklı bir cilt için her gün yenilemesi gereken A vitamini, dünyanın ilk Vitamin STEP-UP SYSTEM™ sisteminin ortaya çıkmasına vesile oldu.

A Vitamini, cildi sağlıklı tutup yaşlanma etkileriyle mücadele ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış tek vitamindir. Yeterli düzeyde A Vitamini:

  • Cildin doğal nemlendirme faktörünü destekleyerek cilde ışıltı verir
  • Cildin dış koruyucu katmanını güçlendirerek daha sıkı bir görünüme kavuşturur
  • Sağlıklı bir cilt görünümü için doğal protein üretimini destekler
  • Cildin bağışıklık sistemini destekleyerek akneyi önler
  • Cilt kanseri riskini azaltılmasına yardımcı olarak güven verir

Bu muhteşem faydalara sahip sektör lideri Environ Vitamin STEP-UP SYSTEM™ ile cildiniz yeniden doğsun ve yaşam boyu sağlıklı ve güzel görünsün.

Vitamin A

This is the cornerstone ingredient in the Environ skin care philosophy.

Vitamin STEP-UP SYSTEM™

Created to help skin become comfortable with an increase in vitamin complexes.