Youth EssentiA® Serisi

Vita-Peptide
C-Quence Serum 4

Premium Vitamin STEP-UP SYSTEM™ serimizin dördüncü seviyesi olan serumdur. İdeal düzeyde içerdiği A, C ve E vitamini konsantrasyonuyla genç ve ışıltılı bir cildi destekler ve korur. Serum içeriğindeki son derece etkili peptit bileşenler birlikte çalışarak yaşlanma belirtileriyle savaşır; daha eşit tonlu, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt kazandırır.

  • Serbest radikallerin zararlı etkileriyle savaşarak cildin genel görünümünün iyileştirilmesine yardımcı olmak üzere Environ tarafından özel olarak geliştirilen A, C, E vitaminleri ve antioksidan formülünü içerir.
  • Cildi sıkılaştırıp daha pürüzsüz bir görünüme kavuşturarak yaşlanma belirtileriyle savaşan peptitler içerir.
  • Su ve nem takviyesi yaparak cildi daha yumuşak kılar.
  • Cildin yaşlanma süreçleriyle savaşmaya yardımcı doğal A vitamini rezervlerinin yenilenmesine yardımcı olur.

  1. Cildinizi temizleyip tonik bakımını yaptıktan sonra Vita-Peptide C-Quence Serum 4’ü ve ardından Antioxidant Defence Crème’i uygulayın.
  2. Veya Antioxidant Defence Crème ile Vita-Peptide C-Quence Serum 4’ü avucunuzda karıştırıp yüz ve boyun bölgenize uygulayın.
  3. Sabah ve akşamları kullanın.
  4. Vitamin STEP-UP SYSTEM™ sisteminde bir üst seviyeye geçmeden önce en az 2 şişe kullanın.

Slide Hydra-Intense Cleansing Lotion Slide Vita-Peptide Toner Slide Vita-Peptide Eye Gel Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 1
Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 2 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 3 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 4 Slide Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus Slide Antioxidant Defence Crème Slide Vita-Antioxidant Defence Crème Plus