Skin EssentiA® Serisi

Hydrating Clay Masque

Cilt yüzeyindeki fazla yağı gidererek daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşturmaya yönelik, aynı zamanda da cildi nemlendiren gelişmiş, kremsi kıvamlı kil maskesi.

 • Cilt yüzeyindeki fazla yağı gidererek cilt dokusunun temizler.
 • Tıkalı cilt görünümünün iyileştirilmesine yardımcı olur.
 • Nemlendirici etkiye sahip bir antioksidan olan E Vitamini içerir.

Nemlendirici Kil Maskesi, hızlı ve nazik bir yüz bakım ürünü, dekolte bölgesi için mikro soyucu etkili ürün veya nemlendirici maske olarak kullanılabilen çok işlevli bir üründür. Yumuşak formülü sayesinde haftada 2-3 kez kullanıma uygundur.

Mikro-soyucu olarak kullanım için:

 1. Hydrating Nemlendirici Kil Maskesini Dual Action Pre-Cleansing Oil İki Etkili Temizleme Yağı sonrasında kullanın.
 2. Parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak soyucu etkisinden faydalandıktan sonra suyla durulayın.
 3. Tercih ettiğiniz Environ temizleyici ürünüyle maskenin son kalıntılarını temizleyin.

Nemlendirici maske olarak kullanım için:

 1. Tercih ettiğiniz Environ ürünleriyle cildinizi temizledikten sonra Hydrating Nemlendirici Kil Maskesini eşit bir tabaka halinde yüzünüze uygulayıp 10-20 dakika kadar bekletin.
 2. Maske kurudukça şeffaflaşacaktır.
 3. Maskeyi cildinizden arındırmak için parmak uçlarınızı ıslatıp yüzünüzde kalan ürün kalıntısını hafif masajla yedirin.
 4. Yüzünüz ve boynunuzu iyice duruladıktan sonra temizleyin ve tonik bakımını yapın.

Gece boyu bakım maskesi olarak kullanım için:

 1. Öncelikle Environ akşam cilt bakımı rutininizi uygulayın.
 2. Ardından Hydrating Nemlendirici Kil Maskesini ince bir tabaka halinde uygulayın ve gece boyu yüzünüzde bırakın.
 3. Sabah olduğunda tercih ettiğiniz Environ temizleyici ile maskeyi cildinizden arındırdıktan sonra Environ sabah bakım rutininizi uygulayın.

Slide Oil Free Eye Make-Up Remover Slide Dual Action Pre-Cleansing Oil Slide Hydrating Clay Masque Slide Mild Cleansing Lotion Slide Low Foam Cleansing Gel Slide Botanical Infused Moisturising Toner Slide Antioxidant & Peptide Eye Gel
Slide Vita-Antioxidant AVST Gel Slide Vita-Antioxidant AVST Moisturiser 1 Slide Vita-Antioxidant AVST Moisturiser 2 Slide Vita-Antioxidant AVST Moisturiser 3 Slide Vita-Antioxidant AVST Moisturiser 4 Slide Vita-Antioxidant AVST Moisturiser 5