Youth EssentiA® Serisi

Antioxidant Defence Creme

Bu güçlü nemlendirici krem, serbest radikallerin yarattığı hasarlarla mücadeleye yardımcı olur. Krem içeriğinde ayrıca, cilt görünümünü iyileştirerek daha yumuşak, pürüzsüz, genç ve ışıltılı bir cilt görünümü elde edilmesine yardımcı nemlendirici bileşenler yer alır.

  • C ve E vitaminleri içeren zengin antioksidan bileşenleri ve Biberiye Yaprağı Özü ile cildi UV radyasyonunun etkilerine karşı korurken güneş ışınlarının yol açtığı yaşlanma etkilerini de gidermeye yardımcı olur.
  • Sağlıklı bir görünüm için cildin beslenmesi ve nemlendirilmesine yardımcı olur.
  • Cildi sıkılaştırıp yaşlanma belirtilerinin giderilmesine ve serbest radikallerin oluşturduğu cilt hasarının engellenmesine yardımcı olarak cilde daha uzun süreli bir gençlik kazandırır.
  1. Cildinizi temizleyin ve tercih ettiğiniz Environ Cilt Bakım ürünüyle tonik uygulamanızı yapın.
  2. Antioxidant Defence Crème’i tavsiye edilen Vita-Peptide C-Quence Serums 1-4 ile birlikte veya sonrasında uygulayın.
  3. Sabah ve akşamları kullanın.

Slide Hydra-Intense Cleansing Lotion Slide Vita-Peptide Toner Slide Vita-Peptide Eye Gel Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 1
Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 2 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 3 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 4 Slide Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus Slide Antioxidant Defence Crème Slide Vita-Antioxidant Defence Crème Plus