Youth EssentiA® Serisi

Vita-Peptide
C-Quence Serum 1

Gelişmiş Vitamin STEP-UP SYSTEM™ teknolojimizin ilk adımı olan bu serum, ışıltılı ve genç bir cilt görünümü için A, C ve E vitaminlerinin  başlangıç seviyesinde düşük konsantrasyonunu ve peptitleri içerir. Serum içerisinde yer alan güçlü etkili bileşenler yaşlanma etkileriyle savaşarak daha eşit tonlu, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

  • Environ’un özel A, C ve E vitamini kompleksi ve antioksidan formülüyle serbest radikallerin zararlı etkisiyle savaşarak cildin genel görünümünü iyileştirir.
  • Yaşlanma belirtilerinin giderilerek daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı peptitler içerir.
  • Cilde su ve nemini kazandırır. Cildi yumuşatır.
  • Cildin yaşlanma karşıtı süreçlerinin ihtiyaç duyduğu doğal A Vitamini rezervlerinin yenilenmesine yardımcı olur.

  1. Öncelikle cildinizi temizleyip uygun bir tonik sürün. Vita-Peptide C-Quence Serum 1’i uygulayıp, ardından Antioxidant Defence Creme kullanın.
  2. Veya bir miktar Antioxidant Defence Crème ile Vita-Peptide C-Quence Serum 1’i avucunuzda karıştırarak yüz ve boyun bölgenize uygulayın.
  3. Sabah ve akşamları kullanın.
  4. Vitamin STEP-UP SYSTEM™ teknolojisinin sonraki adımına geçmeden önce en az 2 şişe kullanın.

Slide Hydra-Intense Cleansing Lotion Slide Vita-Peptide Toner Slide Vita-Peptide Eye Gel Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 1
Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 2 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 3 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 4 Slide Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus Slide Antioxidant Defence Crème Slide Vita-Antioxidant Defence Crème Plus