Focus Care™ Comfort+ Serisi

Vita-Enriched Colostrum Gel

Yüksek düzeyde sığır kolostrumu içeriği, vitaminler ve Yeşil Çay gibi çeşitli antioksidanlar ile C ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Bağışıklık güçlendirici serum içeriğiyle cildi iç ve dış stres faktörlerine karşı koruyarak cildi yumuşatır, yatıştırır ve korur.

  • Problemli ve hassas cilt görünümünü iyileştirir.
  • İnce çizgileri ve güneşten zarar görmüş cilt görünümünü iyileştirir, cilde daha genç ve aydınlık bir görünüm kazandırır.
  • Hafif lavanta kokulu formülü ile huzurlu ve ahenkli bir cilt hissi bırakır.
  • Etkinliği üst seviyeye çıkarmak için Colostrum Gel’i Environ Electro-Sonic DF Mobile Cilt Bakım Cihazı ile birlikte kullanın. Bu sayede besin maddeleri cildin en çok ihtiyaç duyan bölgelerine ulaştırılmış olur.
  1. Tercih ettiğiniz Environ Cilt Bakım ürünleriyle cildinizi temizleyin ve tonik bakımını yapın.
  2. Colostrum Gel’ i eşit bir tabaka halinde yüz, boyun ve dekolte bölgeniz ile cildin diğer hassas bölgelerine uyguladıktan sonra A Vitaminiyle zenginleştirilmiş rutin Environ nemlendiricinizi kullanın.
  3. Sabah ve/veya akşamları kullanın.

Dikkat: Colostrum Gel, Vitamin STEP-UP SYSTEM™ sisteminin herhangi bir aşamasında kullanılmaya başlanabilir.

Environ’un tavsiyesi: Aşırı alerjik cilde sahip olanlar Antioxidant Gel’i Colostrum Gel ile birlikte kullanarak tahriş olmuş hassas cilt görünümünü iyileştirebilirler.

Slide Vita-Enriched Colostrum Gel Slide Vita-Enriched Antioxidant Gel Slide Complete Anti-Pollution Spritz Slide Purifying Anti-Pollution Masque