Focus Care™ Comfort+ Serisi

Vita-Enriched ANtioxidant Gel

 

 

 

 

Cildi iç ve dış stres faktörlerinden koruyarak sağlık ve iyiliğini desteklemeye yönelik kokusuz, antioksidan jel. Vitaminler, güçlü antioksidanlar ve A Vitaminin bitkisel formu olan Beta Karoten, C ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Cildi korurken sağlıklı bir his bırakır.

  • Cildi serbest radikallerin etkisinden koruduğu kanıtlanmış antioksidanlar bakımından zengin bir formüle sahiptir.
  • Problemli ve hassas ciltler üzerinde serinletici ve nemlendirici etkiye sahiptir.
  1. Tercih ettiğiniz Environ Cilt Bakım ürünleriyle cildinizi temizleyin ve tonik bakımını yapın.
  2. Antioxidant Gel’ i eşit bir tabaka halinde yüz, boyun ve dekolte bölgeniz ile cildin diğer hassas bölgelerine uyguladıktan sonra A Vitaminiyle zenginleştirilmiş rutin Environ nemlendiricinizi kullanın.
  3. Sabah ve/veya akşamları kullanın.

Dikkat: Antioxidant Gel, Vitamin STEP-UP SYSTEM™ sisteminin herhangi bir aşamasında kullanılmaya başlanabilir. Cildiniz, Retinyl Propionate gibi A Vitamininin diğer formlarına karşı hassas ise baz nemlendirici olarak da kullanılabilir.

Environ’un tavsiyesi: Antioxidant Gel’ i, Vitamin STEP-UP SYSTEM™ serisinin herhangi bir aşamasında kullanılmaya başlanabilir. Cildiniz, Retinyl Propionate gibi A Vitamininin diğer formlarına karşı hassassa baz nemlendirici olarak da kullanılabilir. Aşırı alerjik cilde sahip olanlar, günlük cilt koruma sisteminin bir parçası olarak Antioxidant Gel’i Colostrum Gel ile birlikte kullanarak tahriş olmuş hassas cilt görünümünü iyileştirebilirler.

Slide Vita-Enriched Colostrum Gel Slide Vita-Enriched Antioxidant Gel Slide Complete Anti-Pollution Spritz Slide Purifying Anti-Pollution Masque