Youth EssentiA® Serisi

Vita-Antioxidant Defence Creme Plus

Yüksek düzeyde A ve C vitaminleri ve çeşitli antioksidanlar ile zenginleştirilen formülüyle, Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus ile birlikte kullanıldığında serbest radikallerin etkileriyle mücadele eder. Peptit ve nemlendiricilerden oluşan dinamik formülüyle yaşlanma belirtilerini giderirken cilde sağlık ve ışıltı kazandırır.

Bilimsel araştırma sonuçlarına göre:

  • A Vitamini, cildi normalleştirme etkisiyle bilinen ve cildin normal, sağlıklı ve iyi görünmesine yardımcı olan bir vitamindir.
  • C Vitamini, serbest radikal hasarının önlenmesine destek olan bir antioksidan olup yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Klinik gelişmiş bileşenlerden olan Sepicalm™, Mixed Tocotrienols 92 ve Malt Secrets® cilde eşit bir renk tonu kazandırarak daha pürüzsüz ve çok daha genç bir görünüme kavuşturur.

Defence Crème Plus, dinamik ürün ikilisi olan Youth EssentiA® Intensive Serum 4 Plus ve Antioxidant Defence Crème ile cilt hazır hale getirildikten sonra kullanılmaya başlanmalıdır.

  1. Tercih ettiğiniz Environ Cilt Bakım ürünleriyle cildinizi temizleyin ve tonik bakımını yapın.
  2. Intensive Serum 4 Plus ile Defence Crème Plus’ı bir arada uygulayın.
    (Environ, kullanıcılarına Intensive Serum 4 Plus ürününden 2-3 şişe kullandıktan sonra Defence Crème Plus’ı kullanmalarını tavsiye eder.)
  3. Sabah ve akşamları kullanın.
  4. Intensive Serum 4 Plus ve Defence Crème Plus dinamik ürün ikilisi Youth EssentiA® Vitamin STEP-UP SYSTEM™ Serisinin son adımıdır.

Slide Hydra-Intense Cleansing Lotion Slide Vita-Peptide Toner Slide Vita-Peptide Eye Gel Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 1
Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 2 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 3 Slide Vita-Peptide C-Quence Serum 4 Slide Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus Slide Antioxidant Defence Crème Slide Vita-Antioxidant Defence Crème Plus