Focus Care™ Youth+ Serisi

Tri-Peptide Complex+
Avance Elixir

Geleneksel Çin tıbbında kullanılan çeşitli özlerin benzersiz bileşiminden oluşan ve oksidatif stresin (UV ışınları ve kirlilik) etkilerini azaltarak cilt tonunu eşitleyip aydınlattığı bilinen Měiritage içerir. İçeriğinde ayrıca cildin genel yapısının iyileştirilmesine yardımcı olabilecek üç adet güçlü peptit kompleks bileşimi bulunur. Güçlü bileşenlerden oluşan bu çok işlevli serum cilde aydınlık, esneklik ve uzun süreli gençlik kazandırır.

  • UV ışınları ve kirliliğin cilt üzerindeki zararlı etkilerini giderir.
  • Gençlik ışıltısıyla parlayan eşit bir cilt tonu görünümü elde edilmesine yardımcı olur.
  • Genel cilt tonu, dokusu ve görünümünü iyileştirerek yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Etkinliği üst seviyeye çıkarmak için Avance Elixir’i Environ Electro-Sonic DF Mobile Cilt Bakım Cihazıyla birlikte kullanın. Bu sayede besin maddeleri cildin en çok ihtiyaç duyan bölgelerine ulaştırılmış olur.
  1. Cildinizi temizleyerek tercih ettiğiniz Environ ürünüyle tonik bakımını yapın.
  2. Avance Elixir’i sabah ve/veya akşam cildinize nazikçe masaj yaparak yedirdikten sonra tavsiye edilen Environ A Vitaminli nemlendiricinizle cildinizi nemlendirin.

Slide Concentrated Alpha Hydroxy Toner Slide Concentrated Retinol Serum 1, 2 & 3 Slide Peptide Enriched Frown Serum Slide Tri BioBotanical Revival Masque Slide Tri Peptide Complex Avance Moisturiser Slide Tri Peptide Complex+ Avance Elixir