Environ Cool Peel®”  Cilt Bakımları

Cilt bakımının bir bilim olduğuna ve cildinizin ömür boyu güzel görünmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Environ’ın ciltte gerçek ve kalıcı bir fark yaratan, bilimin gücüyle geliştirilmiş benzersiz bakımlarını keşfedin.
Environ’ un benzersiz “Cool Peel® Teknoloji” si, yenilikçi ve modern peeling sistemi olarak DR. Des Fernandes tarafından yaratılmış ve geliştirilmiştir. Özel konsantrasyon ve formüldeki peeling sistemi; cilde derinlemesine bakım yapılırken sağlıklı bir cilt elde etmenin daha nazik ama etkili yöntemini sunar.  Böylece, kırılgan epidermisin hayati katmanlarına zarar verebilen eski ve agresif peeling uygulamalarının en etkili ve benzersiz alternatifini sunar. Güvenli, etkin sistemi ile cildin yapısını yenilemeye, güçlendirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur.
Environ güzellik bilimi uzmanlığı ile ciltte gerçek ve kalıcı bir fark yaratır.
Her tip cilt ve durumuna özel uygulanabilen Environ Cool Peel® Teknolojisi, cildi vitaminler, antioksidanlar ile besleyerek ve güneş koruyucu ile koruyarak sağlıklı bir cilt yaratma prensibi ile sinerji içinde çalışır.
Güvenli ve oldukça etkili olan Environ’ın Cool Peel® teknolojisi ile harmanlanarak kişiye özel cilt problemlerine göre programladığımız bakımlar ile cildiniz gençleşecek, canlanacak, güzelleşecek ve aydınlanacak…

Environ Cool Peel®” Skin Care Cilt Bakımı

We believe skin care is a science and your skin deserves to look beautiful for a lifetime. Discover the unique power-of-science treatments of Environ that make a real and lasting difference to the skin.
Environ’s unique “Cool Peel® Technology”, as an innovative and modern peeling system. Created and developed by Des Fernandes. Peeling system in special concentration and formula; It offers a gentler yet effective method of achieving a healthy skin while deeply caring for the skin. Thus, it offers the most effective and unique alternative to old and aggressive peeling applications that can damage the vital layers of the fragile epidermis. It helps to renew, strengthen and revitalize the structure of the skin with its safe and effective system.
Environ makes a real and lasting difference to the skin with its beauty science expertise.
The Environ Cool Peel® Technology, which can be applied specifically to all skin types and conditions, works in synergy with the principle of creating a healthy skin by nourishing the skin with vitamins, antioxidants and protecting it with sunscreen.

Your skin will be rejuvenated, regenerated, beautified and enlightened with the treatments we program according to personal skin problems by blending with the Cool Peel® technology of Environ, which is safe and highly effective.

A Vitamini

Environ’un cilt bakım felsefesinin ardında yatan temel içerik.

Vitamin STEP-UP SYSTEM™

Geliştirilmiş vitamin kompleksiyle cildi rahatlatmak üzere tasarlandı.