Focus Care™ Skin Tech+

Electro-Sonic
DF Mobile Device

İki gelişmiş teknoloji olan düşük frekanslı sonoforez (ses dalgaları) ve atışlı iyontoforezi (elektrik akımı) bir araya getiren bu manuel cihaz, bazı Environ ürünlerindeki besleyici içeriklerin, cildin en ihtiyaç duyduğu bölgelerine erişerek uzun süre etkili bir fark yaratabilmek için özel olarak tasarlanmıştır.

* DF Mobil Cihazın ABD’de satışı mevcut değildir.

Elektro-sonik cihaz topikal uygulanan Environ ürünleriyle bir arada kullanıldığında:

 • Topikal Environ ürünlerinin emilimini ve faydalarını arttırır.
 • Genel cilt sağlığıyla birlikte cilt görünümü, dokusu ve ışıltısını destekler.
 • Gençlik ışıltısıyla parlayan bir cilt için cihazı Concentrated Retinol Serum’ larımızla birlikte kullanın.
 • Çok daha iyi ve genç görünümlü bir cilt için cihazı Tri-Peptide Complex+ Avance Elixir ile birlikte kullanın.
 • Alın kırışıklarının görünümünü azaltarak çok daha pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilt için cihazı Peptide Enriched Frown Serum ile birlikte kullanın.
 • Nemli ve dolgun görünümlü bir cilt için cihazı HA Intensive Hydrating Serum ile birlikte kullanın.
 • Rahatlamış ve yatışmış bir cilt için cihazı Vita-Enriched Colostrum Gel ile birlikte kullanın.
 • Çift çene görünümünün giderilmesi için cihazı Body Profile ürünümüz ile birlikte kullanın.

Introducing the Electro-Sonic DF Mobile Device.

 1. Cildinizi temizleyerek tercih ettiğiniz Environ ürünüyle tonik bakımını yapın.
 2. İletkenliği sağlayan bezi nemlendirdikten sonra cihazın arka kısmına sarın. Bezin her iki metal paneli kapladığından ve avucunuzun bu panellere değdiğinden emin olun. Bezin ıslak değil, hafif nemli olmasına dikkat edin.
 3. Seçtiğiniz Environ ürününü ilgili bölgeye uygulayın. Uygulama sırasında cilt sürekli nemli kalmalıdır. Ürünün tekrar uygulanması gerekebilir.
 4. DF Mobil cihazı açmak için ON/OFF düğmesine 1 saniye basarak ON konumuna getirin. Ürün standart olarak P1 (Program 1) ayarlı olup gösterge ışığı mavi yanar.
 5. Uygulayıcı Başlığının düz kısmını seçtiğiniz bölgeye yerleştirin. Uygulamaya başlayabileceğinizi gösteren “bip” sesini bekleyin. Bir sonraki bip sesini duyuncaya kadar (15 saniye) cihazı statik konumda tutun ve ardından hafifçe (her zaman hafifçe olmasına dikkat edin) bir önceki konumdan başlatarak hareket ettirin.
 6. Hedef bölgenin tamamında uygulamayı tamamlayıncaya kadar işleme devam edin.
 7. Environ ürünlerinizin etkisinden maksimum ölçüde faydalanmak için bu işlemi birden fazla tekrarlayarak daha yoğun bir etki elde edebilir, hatta ürünü yüzünüzün tamamına uygulayabilirsiniz.
 8. İşlem tamamlandığında cildinizde kalan serum varsa masajla cildinize yedirin ve ardından tavsiye edilen Environ Nemlendiricinizi ve/veya Güneş Koruyucunuzu uygulayın.

Dikkat: DF Mobil cihazı, kapsamlı ve gelişmiş bir cilt bakım rejiminin parçası olarak her gün kullanım için güvenli ve naziktir. Cihazı kullanmadan önce takılarınızı çıkardığınızdan emin olun.

Getting familiar with your DF Mobile Device.

Electro-Sonic DF Mobile Cilt Bakım Cihazını satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bir an önce kullanmaya başlamaya can attığınızdan eminiz. Ürünü kullanmadan önce “Register my device warranty” butonuyla cihazınızın 2 yıllık garantisini aktive etmeyi unutmayın. Bunun için cihaz ambalajında bulunan cihaz seri numarasına ihtiyacınız olacak.

DF Mobil Cihazı Kimler Kullanmalıdır?

Hali hazırda Environ ürünlerinin müşterisi olup cildi A Vitaminine alışkın tüketicilerimiz cihaza daha etkili yanıt vermektedirler. Mobil cihazınızı tavsiye edilen Environ cilt bakım ürünüyle birlikte kullandığınızda, ev tipi Environ Uzman Yüz Bakım Uygulamalarından maksimum fayda elde edebilirsiniz.

DF Mobil Cihazını Kimler Kullanmamalıdır?

Baş ağrısı, herpes simplex enfeksiyonu (uçuk), açık yarası veya cilt tahrişi olanlar ile gebelik ve emzirme döneminde kadınlar, epilepsi hastaları, aşırı güneş yanığı, kalp pili veya elektronik implantı, angina göğüs ağrıları/aritmi (kalp atışı düzensizliği), hemofilisi olanlar, felçliler, kanser/kanser sonrası/radyoterapi/enjeksiyon sürecinde olanlarda kullanımı kontradikedir.

DF Mobil Cihazı Nerelerde Kullanılabilir?

DF Mobil cihazıyla aşağıda sayılan bölgeler/sorunlar hedef alınır: alın ve kaş arası kırışıklıkları, ağız çevresi mimik çizgileri ve göz çevresindeki ince çizgiler; üst dudak çizgileri; koyu güneş lekeleri, çift çene ve ince yaralar.

DF Mobil cihazı ne sıklıkla kullanabilirim?

Cihazı birkaç günde bir kullanarak uygulamaya başlayın. Zamanla gün aşırıya kadar inin ve nihayetinde günlük olarak kullanın. Cihazı yüzünüzde hedeflediğiniz bir bölgede veya yüzün tamamında ve boyun bölgesinde kullanabilirsiniz.

Şarj etme süresi ne kadar ve bir sonraki tam şarja ne zaman ihtiyaç duyar?

Batarya yaklaşık 2 saatte dolmaktadır. Bir sonraki tam şarjından önce 8-10, 15 dakikalık seanslar için yeterli olacaktır.

Cihazın kullanımı sırasında elimde karıncalanma hissediyorum, bu normal mi?

Evet, bu nedenle cihazı mutlaka hafifçe nemlendirilmiş bezle kullanmayı unutmayın.

Cihaz garantisini nasıl aktif hale getiririm ve bu garanti ne anlama geliyor?

Buraya tıklayarak cihazınızın garantisini aktif hale getirebilirsiniz. Cihaz faturanızı ve garanti belgenizi güvenli bir yerde saklamayı unutmayın. Bu cihaz 24 ay garantilidir. Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda cihazınızı satın aldığınız Environ yetkilisiyle iletişime geçin.

DF Mobil cihazımın bakımını nasıl yapmalıyım?

 1. İlk kullanımdan önce uygulama başlığının koruyucu plastik kılıfını çıkartın.
 2. Uygulama başlığını düzenli olarak temizleyin.
 3. Her kullanım öncesi ve sonrası yumuşak, temiz ve hafif nemli bir bezle silin.
 4. Cihazı suya batırmayın.
 5. Cihazı depolamadan önce tam şarj edin.
 6. Cihaz şarj esnasındayken çalıştırılmaz.
 7. Şarj işlemi bittikten sonra fişi prizde takılı bırakmayın.
 8. Cihaz 15 dakika sonra otomatik olarak kapanır.
 9. Cihaz ve aksesuarlarını güvenli bir seyahat çantasında saklayın.

Slide Electro-Sonic DF Mobile Device